Tek Yön
Gidiş - Dönüş
1 Yolcu
Yetişkin
1
18+ yaş
Çocuk
0
2-12 yaş
Bebek
0
0-2 yaş
Yaşlı
0
65+ yaş
Öğrenci
0
13-24 yaş
Kapat

Atlasjet Hava Yolları Hakkında

Atlasjet Havayolu İle Geçmişten Günümüze

Yolculuk yapmak her insan için ayrı anlam ifade etmektir. Kimi için bit kavuşma, kimi için bir tatil, kimi için ayrılık, kimi için iş seyahati gibi birçok nedeni vardır. Ama hepsinde önemli olan kaliteli, kısa süreli ve güvenilir bir uçuş deneyimi yaşamaktır. Tüm sayılan nedenlerde güvenebileceğiniz isimlerden biri olan Atlasjet Havayolu ile yapılan uçuşlarda kendinizi evinizde gibi çok rahat hissetmektesiniz. Atlasjet Havacılık A.Ş. nasıl bir firma diyenler için geçmişten bugüne bir özet geçelim.

2001 yılında 14 Mart tarihinde Öger Holding A.Ş. ile kurulmuştur.  Dış ve iç hatlarda tarifesiz yük ve yolcu taşımacılığı yapmak üzere Atlasjet Havayolu Şirketi olarak ruhsat alınmıştır. Aynı yılın 1 Haziran tarihinde ilk seferini düzenlemiştir. 2 uçak ile başlayan taşımacılık hizmetlerine Eylül ayında 3. uçaklarını dâhil etmişlerdir.

2003 ün temmuz ayında Atlasjet 4. Uçağını filosuna dâhil etmiştir.

2004 tarihinin nisan ayında murat Ersoy önderliği ile Atlasjet de yenilemeye gidilmiş ve 14 Haziran da SHGM (Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü) tarafından Dış ve İç Hatlarda Tarifesiz ve Tarifeli Seferler İle Yük ve Yolcu Taşımacılığı ruhsatlarını almışlardır. Çok gecikmeden 1 Temmuz da İç Hatlar için tarifeli seferler başlatılmıştır.

2006 yılında Öger Grup dan % 45 Atlasjet hisseleri devir alınarak yönetim kurulu başkanlığına Murat Ersoy yerleştirilmiştir.

2015 yılında da Atlasjet adını atlasglobal havayolu olarak değiştirmiştir.

Atlasjet Uçuş Noktaları

Uçuş güvenliğini maksimumda tutan Atlasjet uçuş seferleri yut içi ve yurt dışı birçok noktaya uçmaktadır. Tüm uçuşlarında müşteri memnuniyeti için sürekli uçuş ağını genişletmektedir. Atlasjet ile uçuşların farklılığını ilerde bile hatırladıklarında tebessüm ile anmaları için hizmetlerinde kaliteye ve samimiyete önem vermektedirler. Müşterilerinin rahat etmeleri ve konforu hissetmeleri için tüm imkanları zamanın getirdiği teknolojileri kullanarak geliştirmeye devam etmektedirler.  

Yurt içi seferlerinde Antalya, Adana, Dalaman, Bodrum, Balıkesir, Gaziantep, Iğdır, Kars, İzmir, İstanbul, Van ve Kayseri şehirleri bulunmaktadır.

Yurt dışı olarak da Erbil ( Irak ), Cidde ( Suudi Arabistan ), Mykonos ( Yunanistan ), Tahran ( İran ) Simferopol ( Ukrayna ), Süleymaniye ( Irak ) Sharjah ( Birleşik Arap Emirlikleri ) ve Lefkoşa (Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti) gibi şehir ve ülkelere uçuş seferleri düzenlemektedir.

Atlasjet Uçak Filosu

Tüm yolculuklarda rahatlığı ve konforu önemseyen Atlasjet ve uçakları ile her müşteri evindeymiş hissine kapılmaktadır. Atlasjet uçaklarında yer alan teknolojik hizmetler, konfor ve güvenli ekipmanları ile uçarken hiçbir sıkıntı ve zorlukla karışlaşmayacaksınız.

Uçak filosu içinde yer alan Atlasjet havayolu uçakları içinde 1 Adet A319 uçağında 126 koltuk sayısı, 8 Adet A320 uçağının 7 sinde 8 Business-156 ekonomi koltuk sayısı 1’inde ise 180 adet ekonomi koltuklu vardır.

14 Adet A321 uçağından 6 adet olan uçakta 266 koltuklu, 5 adet uçakta 12 Business 192 ekonomi koltuklu ve 3 adet uçakta 8 Business - 192  ekonomi koltukludur. Kısaca Atlasjet de 23 adet yolcu uçağı bulunmaktadır.

Atlasjet Uçuş Hizmetleri

Atlasglobal yani Atlasjet uçuş hizmetleri ile yapılan yolculuklarda müşterilerin memnuniyeti esas alınmıştır. Bu nedenle havada ki seyahatiniz esnasında, öncesinde ve sonrasında yapılan birçok hizmetler ile sizlerin beğenisini almayı hedeflemektedirler.

Atlasjet uçuşlarında ücretsiz koltuk seçimi, ücretsiz bagaj taşıma hakkı ile uçuş esnasında ikram servisleri ücretsizdir. Eğlenceli yolculuk yapmanız için çeşitli video ve audiolar, deri koltuklar ve koltukların aralığı 77 cm’dir. Personellerin güler yüzlü ve samimi yaklaşımları, deneyimli kokpit ekipleri ile yapılan uçuşları ile memnun olmamak mümkün değildir.

Atlasjet Uçak Biletleri

Yolculuğun gerçekleşmesi için ilk adım olarak bilet almak gerekir. Biletler nasıl ve nerden alınır diye düşünüyorsanız çözümü kolay, evinize yakın olan Atlasjet şube ya da merkez ofislerine giderek Atlasjet uçak bileti satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Zamanım yok gidemem diyorsanız oda kolay, internetten uçak bileti satışı yapan güvenilir olan sitelerden Atlasjet Online uçak bileti alımı da yapabilirsiniz. Daha da kolay yolu da Atlasjet çağrı merkezlerini arayarak telefondan bilet alım işlemini yapmak mümkün olmaktadır. Müşterilerin tüm koşulları düşünülerek uçuş bileti almanızda bütün kolaylıklar sağlanmıştır.

 

Diğer Hava Yolları

Seyahat haberleri ve fırsatlarından ilk siz haberdar olun! Ucakbiletisun.com'den en son seyahat haberleri ve ucuz uçak bileti fırsatları hakkında mail almak istiyorum: