Tek Yön
Gidiş - Dönüş
1 Yolcu
Yetişkin
1
18+ yaş
Çocuk
0
2-12 yaş
Bebek
0
0-2 yaş
Yaşlı
0
65+ yaş
Öğrenci
0
13-24 yaş
Kapat

BoraJet Hava Yolları Hakkında

Borajet Havayolu Taşımacılığı İle Dünden Bugüne

Havayolu ile seyahat etmenin en güzel avantajı kısa sürede rahat ve konforlu seyahat etmektir. Özellikle zaman sorunu olanlar için ideal çözüm olmaktadır. Türkiye de birçok hava yolu şirketi bulunmaktadır. Kalitesini kısa sürede zirveye taşıyanlardan biride Borajet havayolu şirketidir. Bölgesel havayolu hizmeti ile Türkiye de tek örnek olmayı başarmıştır.

Borajet Havayolu ile yapılan tüm seyahatlerde personellerin güler yüzlü hizmeti ile karşılaşılmaktadır.  Kaliteli hizmet ile yolculuklarında alternatif hatlar ve bağlantılı uçuşlar gibi imkânları da sunmaktadır. Ayrıca Borajet Havayolu uçuşları ile Avrupa’dan Amerika’ya 45 farklı ülkelere 65 havayolu şirketiyle güvenli bir şekilde uçuşlar düzenlemektedir. Sürekli değişen teknolojilerin verdiği imkânları müşterilerin hizmetine sunmakta ve her geçen gün yeni uçakları filosuna dâhil ederek gelişip büyümeye devam etmektedir.

Borajet Havayolu Uçuş Hizmetleri

Deneyimli ve eğitimli Borajet personellerinin ücretsiz ve kaliteli ikramları, ikili sıralı koltuk dizimi, geniş aralı koltuk mesafesi ve kabin içindeki konforu ile her yolcu için rahatlık ön planda tutulmuştur.  Yolculuk yapan müşterilerin özel uçakta seyahat etme hissi yaşatma düşüncesi ile müşteri memnuniyeti hedef alınmıştır.

Yolculuğunuzu Borajet Airlines ile gerçekleştirmek istediğinizde uçak biletinin yanında uçuş hizmetlerinden de faydalanmış olacaksınız. Bu uçuş hizmetleri ücretsiz ve özenli olarak ikram edilmektedir. Sabah uçuşu yaptığınız da taze sıkılmış olan meyve suların beraberlinde sandviç ikram edilirken, diğer uçuş saatlerinde etli ve ya tavuklu wrap’ların yani dürümlerin beraberinde yine taze sıkılmış meyve suyu ya da ayran ikram edilmektedir.

 

Borajet Havayolu Uçuş Noktaları

Güler yüzlü personeller ile yapılacak olan Borajet Havayolu Uçuş Seferleri arasında Ankara, Adana, Bodrum, Siirt, Tokat, Çanakkale, Antalya, Edremit, Bodrum, Trabzon, İzmir, Balıkesir, Bursa, Diyarbakır, Hatay, Muğla, Sinop ve Uşak ile yurt içine sefer düzenlemektedir. Yurt dışı olarak da Lübnan da Beyrut, Yunanistan da Mykonos ve Rodos,  Fransa da Dole, Kıbrıs da ise Lefkoşa gibi büyük olan şehirlere de uçuş imkânı sağlamaktadır.

Borajet Havayolu yolculuk yapan misafirlerin yüksek seviyede memnuniyeti ile her gün daha da çoğalarak artan yolcu rakamı ile Türkiye’nin kaliteli havayolu olduğunu her yaptığı uçuş seferinde yeniden kanıtlıyor ve kanıtlamaya da devam edecektir.

Borajet Uçakları ve Özellikleri

Rahat ve konforlu yolculuk yapmanın sırrı yeni ve konforlu uçaklarda yolculuk yapmaktadır. Böyle bir imkânı yakalamak da Borajet havayolu uçakları ile yaşamak mümkün olmaktadır. 12 adet uçak filosu olan Borajet havayolunun uçaklarını tanıyalım. Embraer E190 jetlerinin koltuk kapasitesi 100 kişiliktir, koltuklar arası aralık mesafesi 84 cm dir ve kısa mesafe uçuşlar içindir. Embraer E195 jetlerinin koltuk kapasitesi 118 kişiliktir, koltukların arasındaki mesafe 79 cm’dir ve kısa mesafe uçuşlar için uygundur. Hawker 900 XP modelindeki uçağın koltuk kapasitesi 8 kişiliktir. Kısa mesafeli özel uçaktır. Özel yolculuk yapmak ve özel hizmetlerden yararlanmak isteyenlerin tercih edebileceği bir uçaktır.

 Bombardier Global XRS modeli olan jet uçağın koltuk sayısı 8 ile 19 kişiliktir. Tokyo, Los Angeles gibi uzun mesafe uçuşları için uygundur. İç tasarımında ve dizaynında ev konforu yansıtılmaktadır. Sky ofis olan kabini, VIP catering kabini, yatak hizmeti verilen kabini ile sağlık hizmetinin de sunulduğu eğitimli yardımcılar yer almaktadır. Uçuşu gerçekleştiren eğitimli ve deneyimli pilotlar ile yapılan uzun süreli yolculukta yorgunluk hissi yaşatılmamaktadır. Rahat ve konforlu uçuşlar sağlamak için Borajet havayolu tüm imkanları ile siz yolcuların memnuniyeti için hizmet kalitesini sürekli geliştirmektedir.

Borajet Uçak Biletleri Nasıl Alınır?

Rahat ve konforlu uçuşları gerçekleştirmek için ilk olarak Borajet uçak bileti fiyatı nedir ve nasıl alınır gibi detayları öğrenmek gerekir. Uçak biletlerini bulunduğunuz şehirdeki merkez ve şube bürolarımızdan satın alabilirsiniz. Benim zamanım yok, nasıl giderim diyorsanız oda kolay Borajet online bilet hizmeti ile bilet satışı yapan güvenilir olan internet sitelerinden ya da Borajet resmi web sitesinden satın alabilirsiniz.  Uygun fiyatlı uçak bilet alımları için kampanyalı sezonları takip etmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca yolculuk sezonundan çok önceki tarihteki Borajet ucuz uçak bileti alımları da uygun fiyatlarda olmaktadır. Sizde erken rezervasyonlu ödeme ile uçak biletlerinizi alırsanız güzel indirimleri kaçırmamış olursunuz. 

Diğer Hava Yolları

Seyahat haberleri ve fırsatlarından ilk siz haberdar olun! Ucakbiletisun.com'den en son seyahat haberleri ve ucuz uçak bileti fırsatları hakkında mail almak istiyorum: