Tek Yön
Gidiş - Dönüş
1 Yolcu
Yetişkin
1
18+ yaş
Çocuk
0
2-12 yaş
Bebek
0
0-2 yaş
Yaşlı
0
65+ yaş
Öğrenci
0
13-24 yaş
Kapat

Onur Air Hava Yolları Hakkında

Onur Air Havayolu ile Dünden Bugüne

Ulaşım sektörünün en hızlı ve rahat olanı şüphesiz ki hava yolu ile yolculuk yapmaktır. Artık Türkiye ve dünya çapında birçok hava yolu şirketi bulunmaktadır. Önceden uçuş yapabilmek lüks olarak algılanmaktaydı ama artık hava yollarının verdiği fırsatlar ve uygun fi

1992 yılında kurulan Onur Air Hava Yolu ilk uçuşunu mayıs ayında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine düzenlemiştir. Kısa süre sonra Temmuz da 2. uçağını Aralık ta da 3. uçağını ve 1993 yılının Nisan ayında da 4. uçağını filolarına katmıştır.

1994 yılında Ten Tour adlı turizm sektörünün önemli isimlerinden olan turizm şirketi ile yaptığı birleşme ile yolcu kapasitesini arttırmıştır.

1995 yılında nisan ayında artış talebini karşılaya bilmek için 5. ve 6. uçağını aynı yılın temmuz ayında 7. uçağını almıştır. Aralık ayına kadar 2 uçak daha alarak uçak filosu sayısını 9 çıkartmıştır. Çalışan personel sayısını 512 ye çıkartarak, 1566 koltuk kapasitesine ulaşmıştır.

1997 nin sezon başında 912 çalışan personeli ile 3503 koltuk kapasiteli 16 uçaklı filoya sahip olmuştur.

1998 yılında ekonomik ve sosyal problemlerden dolayı küçülmeye gitmeye karar alarak uçaklarını satmıştır ve uçak filosu 13 e düşmüştür.

1999 da devam eden ekonomik sorunlardan dolayı 4 uçak daha satarak uçak filosunu 9 a düşürmüştür.

2000 yılında kendisini toparlayarak 2 uçak, 2001 yılında ise 1 uçak daha alarak tekrar büyümeye başlamıştır.

2002 de büyümesine hızlı bir şekilde devam eden Onur Air Havaalanı uçak sayısını 14 e sonra sırayla 20, 24, 28’e yükseltmiştir.

2008 den günümüze kadar gelen zaman içinde artık toplam 29 uçaktan oluşan filoya sahiptir.

Neden Onur Air Seçilmeli

Hava yolu ile yolcu taşmaya başladığı günden itibaren müşteri memnuniyeti kendine ilke edinmiştir. Birçok sıkıntıların üstesinden gelmeyi başararak Onur Air kalitesinden hiçbir ödün vermemiştir. 29 uçaktan oluşan filosu ile iç hatlarda 14, dış hatlarda 25 ülke olmak üzere toplam 110 noktaya uçuş seferi düzenlemektedir.

Çevreye karşı gösterdiği duyarlılık ile yaptığı tüm gider ve hizmetlerde doğaya olan hassasiyetini ön planda tutmayı hedeflemiştir. Yapılan tüm Onur Air Uçuş Seferleri ile müşterilerin emniyetli ve güvende olması için tüm tedbir ve eğitimler sağlanmaktadır.

Yaptığı tüm hava yolculuğu seferlerinde zamanında kalkış politikasına önem vermektedir. Ayrıca Onur Air Uçakları için 400 kişilik eğitimli teknik ekip ile güvenliği kontrol altına almaktadırlar.

Onur Air Uçuş Noktaları

Herkesin hayatında 1 kez olsun uçağa binmesi gereklidir düşüncesinde olan Onur Air Tarifeli Hatlar ile uygun fiyatlarda bilet satışını yapmaktadır. Gerçektende tarifeli Onur Air Uçak Biletleri ile uygun fiyata bilet alabilmek mümkün olmaktadır. Bu kampanya ve tarifeli dönemleri takip ederek gerçekleştirmek istediğimiz uçuşları hayalden gereğe döndürebilirsiniz.

Peki, Onur Air nerelere uçuyor diyorsanız ilk olarak yurt içi hatları sayalım. İç hatlarda İstanbul Atatürk havaalanından kalkış yapan Ankara, Adana, Dalaman, Bodrum, Elazığ, Diyarbakır, İzmir, Gaziantep, Malatya, Kayseri, Trabzon, Şanlıurfa ve Samsun olmak üzere toplam 14 noktaya, dış hatlarda ise Berlin, Duesseldorf, Amsterdam, Frankfurt, Erbil, Nalcik, Odessa, Viyana, Stuttgart, Paris ve Lefkoşa ile toplam 11 noktaya karşılıklı seferler düzenlemektedir.

Tarifesiz olarak düzenlediği uçak seferlerinde İzmir, bodrum, Antalya, dalaman ve büyük çoğunluğu İstanbul ile Avrupa varış hedefli olmak üzere toplam 20 ülkeye uçuş düzenlemektedir.

Onur Air Uçak Biletleri

Artık günümüzün getirdiği koşuşturmalardan dolayı sürekli her iş de zaman kısıtlılığı yaşamaktayız. Özellikle şehir dışı yolculuk yapmamız gerektiğinde kısa sürede yolculuk yapmak, bütçeyi zorlamamak ve rahat etmek pek mümkün olmamaktadır. Ama artık öyle değil! Çünkü tüm bu gibi sorunların tek çözümü Onur Air ucuz uçak biletleri ile yolculuk yapmaktır. Biletlerin uygun fiyatlı olması kalitesinden ödün verdiği anlamına gelmemektedir. Her bireyin onur Air ile uçuş keyfini yaşaması için sunulan kaliteli bir hizmettir. Onur Air ile yapılacak olan uçuş seferlerinde havayolu firması, müşterilerin memnuniyetini kendilerine ilke ve prensip olarak kabul ettirmişlerdir.

Onur Air Uçak Biletleri Nasıl Alınır

Seyahat etmeye karar verdikten sonra tek yapmak gereken bilet almaktır. Yolculuğunuzu Onur Air Uçakları ile gerçekleştirmek için bulunmuş olduğunuz yerdeki merkez ya da şube ofis bürolardan gerçekleştirebilirsiniz. Hava yolu bilet satışı yapan güvenli internet sitelerinden ya da Havayolu şirketlerinin kendi resmi web sitelerinden Onur Air Online Uçak Bileti satışı gerçekleşen yerden bilet alış işlemini yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerini de arayarak Onur Air uçak biletinizi alabilirsiniz. 

Diğer Hava Yolları

Seyahat haberleri ve fırsatlarından ilk siz haberdar olun! Ucakbiletisun.com'den en son seyahat haberleri ve ucuz uçak bileti fırsatları hakkında mail almak istiyorum: