Tek Yön
Gidiş - Dönüş
1 Yolcu
Yetişkin
1
18+ yaş
Çocuk
0
2-12 yaş
Bebek
0
0-2 yaş
Yaşlı
0
65+ yaş
Öğrenci
0
13-24 yaş
Kapat

SunExpress Hava Yolları Hakkında

SunExpress İle Yolculuğa Devam

Antalya – Türkiye merkezli olan hava yolu şirketi olarak hizmet vermektedir. Türkiye’de tatil yapmak isteyen herkes hava yolları ile daha rahat bir şekilde seyahat edebilir. Tatil yapmak için en kaliteli tatil yerlerinden bir tanesi olan Antalya, birçok turisti memleketinde ağırlayarak yaz tatili fırsatları veriyor. Bu nedenle sizde tatil yapmak için Antalya’yı tercih edebilir ve Antalya’nın hava yolu firması olan SunExpress firmasını tercih edebilirsiniz. Avrupa’ya sık sık seyahatler düzenleyen hava yolu firması tarifeli olarak seferler düzenliyor. Antalya’ya direk olarak gelen SunExpress zaten Antalya merkezli olduğu için bakımı, onarımı ve hizmet servisleri burada yapılmaktadır.

SunExpress birden fazla hizmet sunmaktadır. Seyahat etmek için sizde erken rezervasyon yaparak SunExpress uçak bileti satın alabilirsiniz.

SunExpress Hizmetleri

2006 yılında yoğun istek üzerine ikinci şubesini açan ve hizmetlerinde müşterilerine dört dörtlük yolculuk hizmetleri veren firma kısa sürede adını duyurmayı başarmıştır.

Sonrasında ise yine yoğun istek ve kalitesini artırmak, müşterilerine daha iyi hizmetler vermek için üçüncü şubeyi açma kararı olur. Bu da Türkiye’nin kalbinin attığı İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı merkezli olarak hizmet vermeye başlar. 2008 yılında İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına şube açan firma şimdi Türkiye’nin önde gelen hava yolu firmaları arasında yer alıyor. SunExpress hava yolu firması şimdilerde yurt dışından birçok turisti ülkemizde yer alan en nadide illerine taşımak için hizmet veriyor. İstanbul,  Antalya ve İzmir’e gelmek isteyenler genel olarak hava yolları firmasını tercih ederek rahat bir seyahat ediyor.

SunExpress İle Yurtdışı Seyahatleri

Yurt dışından birçok turist ülkemizi ziyaret etmek istiyor ve hava yolları ile seyahat etmeyi tercih ediyor. Nadir olarak direk sefer düzenlenen oldukça kısıtlı firma bulunmaktadır. 2010 yılında ise ilk kez Türkiye’den direk olarak Almanya’ya seferler düzenlemeye başlayan firma oldukça uygun fiyatlar ile de seyahat etme fırsatlarını sizlere sunuyor. SunExpress uçak bileti fiyatları öğrenmek için sizde sistemimiz üzerinden sorgulama yaparak uygun fiyatları kaçırmadan seyahat etme fırsatına sahip olabilirsiniz.

Almanya’ya tarifeler düzenleyen SunExpress firması ile daha önce yaşamadığınız kadar kaliteli bir seyahat gerçekleştirmek için hazır olun. Sizde bu imkanlardan yararlanmak için anında erken rezervasyon yaptırabilirsiniz. SunExpress online uçak bileti satın almak için geç kalmadan bilet fiyatlarını takip etmeye başlayabilirsiniz.

SunExpress Hakkında Bilgi

SunExpress firması, 1989 yılının Ekim ayında kurularak, Nisan ayında ise seferlere başlayarak hizmet vermeye başlamıştır. Türk Hava Yolları ile birlikte Lufthansa firması tarafından ortak olarak kurulan ve şimdiye kadar hizmet vermeye devam eden hava yolu firması yarı yarıya hisseleri bölüşülmüş bulunuyor. İki ülkeli olan hava yolu firması bu nedenle yurt dışı seyahatlerinde daha uygun fiyatlar sunarak sizi direk olarak Almanya’ya gitme fırsatları sunuyor. Sürekli olarak tarifeli uçuşlar gerçekleştiren firma, ISO 9001, OHSAS 18001, ISO 14001 ve ISO 10002 sertifikaları ile daha güvenli ve kaliteli hizmet verdiğini kanıtlamış bulunmaktadır.

Peki, SunExpress uçak bileti nerde satılır? Online SunExpress uçak bileti satışı yapan yerlerden veya gişelerden bilet satın alabilirsiniz. Aynı zamanda ister taksit ile isterseniz de peşin olarak biletinizi rezerve ederek istediğiniz zaman giderek adınız ve kimliğiniz ile teslim alabileceksiniz.

Uzun yolculuğu sevmeyenler, şeker hastalığı olanlar yükseklikten korkanlar için uçak içinde kek ve su servisi yapılmaktadır. Sizin için sağlık ekipmanları ve görevlileri uçakta mevcut bulunup her daim müşteriyi memnun etmek için çalışmalar gerçekleştirmektedir. Sizde kaliteli bir yolculuk için anında uçak bileti ayırt ettirebilirsiniz. 

Diğer Hava Yolları

Seyahat haberleri ve fırsatlarından ilk siz haberdar olun! Ucakbiletisun.com'den en son seyahat haberleri ve ucuz uçak bileti fırsatları hakkında mail almak istiyorum: